Půjčky-on-line.cz | Komplexní půjčky on line v ČR - Půjčky bez potvrzení o přijmu, půjčky do 24 hodin, expres půjčka, rychlá půjčka

Úvod Kontakty
Půjčky-on-line.cz - instituce
Půjčky-on-line.cz - články

K čemu je dobrý agregátor půjček?


Jaké přednosti má agregátor půjček a v čem jsou výhody při využití jeho služeb? Díky jedné žádosti se ihned dozvíte jaké máte šance na půjčku u vícero poskytovatelů. Za pár okamžiků tak dostanete nejlepší nabídku na půjčku, na kterou dosáhnete přímo na míru vaši individuální finanční situaci. Dostanete se tak k optimální půjčce rychle a jednoduše.


Jak to funguje?

Princip je jednoduchý. Klasicky můžete žádat o půjčku u jednotlivých společností a postupně se dozvídat kde vám ji schválí a kde neprojdete, zabere vám to spoustu času a starostí a je to taky docela dost práce, pořád vyplňovat stejné údaje do jednotlivých formulářů. Existuje ale sofistikovanější možnost. Agregátory půjček nabízí služby jedné žádosti pro více půjček. Vyplníte jen jednu žádost, do které uvedete své osobní údaje jako je jméno, příjmení, rodné číslo, dále pak informace o tom, kolik si chcete půjčit a na jak dlouho. Uvádí se také informace o tom, jak jste na tom s příjmem. Po odeslání žádosti agregátor okamžitě vyhodnotí a posoudí vaši finanční situaci a vybere půjčku, na kterou je největší šance na schválení a přepošle tam vaši žádost. Vám tak za chvíli příide předschválená nabídka, kterou můžete potvrdit, nebo zvolit další v pořadí. Nabídek můžete dostat několik a z nich pal vybrat tu pro vás nejlepší, podle toho, jakou máte představu o své budoucí půjčce.

Jaké jsou výhody?

Jedna žádost vám zajistí optimální půjčku. Za služby agregátora nic neplatíte, je zdarma. Agregátory mají provizi od poskytovatelů půjček, takže vy získáte půjčku za stejných podmínek, jako kdyby jste o no žádali napřímo. Někdy i výhodněji. Navíc se tímto způsobem může vaše žádost dostat i tam, kdy by vás to nenapadlo. Celý proces máte pod kontrolou, na vás k´je také finální potvrzení, jestli půjčku opravdu chcete čerpat. Navíc tak můžou půjčku získat i lildé se záznamem v registru, nebo s nepravidelným příjmem.

Malé i velké půjčky

Agregátory měli v nabídce nejprve malé rychlé půjčky do výplaty, nyní však je již nabídka rozšířena i na vetší částky v řádech statisíců korun.

Vloženo: 21.12. 2017Provozovatelem Půjčky-On-Line.cz je Ing. Radek Šmach, Komenského 32, 747 21 Kravaře, IČO: 677 15 397

Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Informační půjčkový web. Nejsme poskytovatelem půjček ani jiných finančních produktů.

Upozornění: Informace zde uváděné mohou být neaktuální.