Půjčky-on-line.cz | Komplexní půjčky on line v ČR - Půjčky bez potvrzení o přijmu, půjčky do 24 hodin, expres půjčka, rychlá půjčka

Úvod Kontakty
Půjčky-on-line.cz - instituce
Půjčky-on-line.cz - články

Hypotéky online


Hypotéky - přehled finančních institucí poskytující hypotéky. Hypotéka je účelový úvěr určený na pořízení bydlení. Hypotéka je vždy se zástavou nemovitosti. Jedná se o nejvýhodnější financování, jak pořídit vlastní bydlení.

Hypoteční banka
Hypoteční banka
Hypoteční banka je moderní, vstřícná a stabilní banka zaměřená výhradně na poskytování hypotečních úvěrů. Díky své specializaci přistupuje ke klientům individuálně, nabízí řešení šité na míru a poskytuje profesionální poradenství.
www.hypotecnibanka.cz

Wustenrot stavební spořitelna

Poskytujeme hypoteční úvěry občanům nejen na získání vlastního bydlení, ale i vybavení domácnosti, či na koupi družstevního bytu. Nabízíme jednotnou úrokovou sazbu pro všechny, kteří prokáží platební schopnost.
www.wuestenrot.cz

Raiffeisenbank

Postaráme se o veškeré Vaše finanční potřeby. Nabízíme komplexní bankovní služby, poradenství, širokou nabídku úvěrových produktů pro drobné klienty i podnikatele.
www.raiffeisenbank.cz

HYPO stavební spořitelna

Nabízíme rychlé překlenovací úvěry, stavební spoření s vysokým výnosem (tarif nadstandard a tarif smart), úvěr ze stavebního spoření, speciální nabídku stavebního spoření pro mladé do 18 let.
www.hypos.cz

Komerční banka a. s.

Banka poskytuje komplexní finanční služby drobného, investičního a podnikového bankovnictví. Depozitní produkty, úvěry, přímé bankovnictví, pojištění, investiční služby, hypotéky, produkty pro podnikovou klientelu, platební karty, kurzovní lístek.
www.kb.cz

Česká spořitelna

Banka poskytuje služby drobným klientům, malým a středním firmám, obcím i velkým korporacím. Nabízí hypotéky, úvěry, debetní a kreditní karty, přímé bankovnictví, pojištění, investice do podílových fondů a další bankovní služby.
www.csas.cz

Československá obchodní banka ( ČSOB )

Pobočková síť ČSOB poskytuje individuální řešení finančních potřeb pro občany, podnikatele, malé a střední podniky s ročním obchodním obratem do 300 mil. Kč, pro města, obce, krajské úřady, bytová družstva, neziskové společnosti a nerezidenty.
www.csob.cz

Vloženo: 14. 4. 2013Provozovatelem Půjčky-On-Line.cz je Ing. Radek Šmach, Komenského 32, 747 21 Kravaře, IČO: 677 15 397

Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Informační půjčkový web. Nejsme poskytovatelem půjček ani jiných finančních produktů.

Upozornění: Informace zde uváděné mohou být neaktuální.